Strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W RYBNIKU

A A A

podkontrola

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rybniku informuje, że ruszyła europejska kampania informacyjna z cyklu „Zdrowe i Bezpieczne miejsce pracy” pod hasłem „Substancje niebezpieczne pod kontrolą”.

Informacje dotyczące kampanii, a także materiały do pobrania, dostępne na stronach:

https://www.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/pl?_nfpb=true&_pageLabel=P44800116781525081253640

https://osha.europa.eu/pl/healthy-workplaces-campaigns/dangerous-substances-18-19

https://healthy-workplaces.eu/


Zdrowe jedzenie - darmowy obrazek z PixabaySerdecznie zapraszamy na XXV Rybnickie Dni Promocji Zdrowia w dniach 21-23 maja 2018 r..

Szczegółowy program na załączonym plakacie.

 

 


Uprzejmie informujemy, że w związku z niezależną od Stacji awarią systemu poczty elektronicznej od dnia 14.05.2018 do 15.05.2018 do godziny 09:00 występowały problemy z pocztą elektroniczną w domenie psse.rybnik.pl

Wysłane w tym czasie wiadomości nie dotarły do adresatów a nadawca otrzymał komunikat o błędzie serwera. W takim przypadku prosimy o ponowne wysłanie wiadomości.

Przepraszamy za utrudnienia.

Podjęto działania zmierzające do wyeliminowania możliwości powstania takiej sytuacji w przyszłości.


Komunikat Pańswowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rybniku w sprawie jakości wody wodociągowej w miejscowościach Dzimierz i Nowa Wieś.

Treść komunikatu [PDF]


A54FEuropejski Tydzień Szczepień 2018

23-29 kwietnia 2018

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rybniku informuje, że w dniach 23-29 kwietnia 2018 r. będzie obchodzony Europejski Tydzień Szczepień (European Immunization Week).

W roku 2018 Światowa Organizacja Zdrowia szczególną uwagę zwraca na potrzeby i korzyści wynikające ze szczepień na każdym etapie życia.

Hasło przewodnie tegorocznych obchodów to „Zapobiegaj. Chroń. Zaszczep.”

Więcej informacji na temat obchodów znajdziecie Państwo na stronie w serwisie WHO.

Europejski Tydzień Szczepień w serwisie WHO

W czasie trwania Europejskiego Tygodnia Szczepień będzie można uzyskać informacje z zakresu szczepień ochronnych w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rybniku przy ul. kpt. L. Janiego 1 (pok. nr 4) oraz pod  numerem telefonu 32 4224009 wew.116

Pliki do pobrania